Cusano (3x3) Corona Tubos

11 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Cusano Cigars - Cigar DojoCusano corona tubos

Doutníky Cusano Tubos jsou velmi jemné, a proto jsou pro nováčky ve světě doutníků velmi zajímavé. Chuť je květinová, bylinková a má mírnou sladkost. Doutníky mají vyříznutou dírku (Punch) pro okamžité zapálení doutníku bez potřeby ořezávače.

3

Délka:      14 cm
Průměr:   1,7 cm
Prstýnek: 46
 
Doba kouření: 35 - 50 minut
Dostupnost Skladem
125 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika
 

Cusano corona tubos

Doutníky Cusano, kterým se také říká 3x3 jsou zajímavé především tím, že jsou dodávány již oříznuté a jsou tak připraveny k okamžitému zapálení si bez potřeby doutník ořezávat. Díky tomu jsou spolu s hliníkovou tubou vhodné je mít vždy po kapse, když člověka přepadne chuť na doutník. Doutníky mají krycí list Connecticut z Dominikánské republiky a náplň z Ekvádoru. Mají příjemně mírnou krémovou chuť s náznaky oříšků, cedrového dřeva a kakaa.

Značka Cusano:

Značka Cusano původně vznikla v Bradentonu na Floridě, než ji odkoupila společnost Oettinger Davidoff Group, pod kterou patří světově úspěšné značky jako je Davidoff a AVO. Doutníky jsou tedy vyráběny ručně ve fabrice Davidoff, na kterou dohlíží pan Hendrik Kelner, který stojí za celou řadou velmi úspěšných sérií značky Davidoff, jako jsou například Royal Release nebo Year of ...

Formát: Corona   Země: Dominikánská rep.    Značka: Cusano   Krycí list: Dominik. rep.   Vázací list: Dominik. rep.   Náplň: Ekvádor

Značka doutníků Cusano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.