COHIBA BEHIKE 52

18 hodnocení
 
  • 1 z 8
 

COHIBA BEHIKE BHK - Buy Cubans CigarsCOHIBA behike 52

Doutník Cohiba Behike 52 je špičkový kubánský doutník, který se pyšní neuvěřitelně jemným aroma a vyváženou chutí. Tento luxusní doutník je ručně vyráběn z nejkvalitnějších tabáků a jeho plnění je přísně kontrolováno. Cohiba Behike 52 je určen pro náročné labužníky, kteří si chtějí vychutnat dokonalý zážitek z doutníkového kouření.

3

Délka:      11,9 cm
Průměr:   2,06 cm
Prstýnek: 52
 
Doba kouření: 60 - 90 minut
od 1 700 Kč
Kategorie Kvalitní doutníky
Zvolte variantu
5AA86C4B 6302 4444 8135 AC5AE007A81B 1 ks 1 700 Kč
   
bhks52 10 ks 17 000 Kč
   
 

COHIBA behike 52

To, co odlišuje doutník BHK 52 od ostatních doutníků Cohiba, je skutečnost, že listy použité pro náplň jsou již předem zralé, a díky tomu tento doutník nepotřebuje stárnutí k tomu, aby odhalil tak výjimečnou chuť a charakter. Hlavními aroma vyvíjenými tímto doutníkem jsou krémová káva a bohaté zemité chutě, které připomínají dobře vyzrálé doutníky. Není překvapením, že cena tohoto klenotu je vysoká; nicméně, BHK 52 splňuje svou pověst a stojí za každou korunu. Toto je skutečně jedinečný doutník a velmi uspokojivý zážitek, který potěší pravého kubánského nadšence.

Řada Cohiba Behike:

Cohiba Behike je nejprestižnější řadou doutníků, kterou nabízí kubánská značka Cohiba. Tato řada doutníků je vyráběna z nejvybranějších tabáků, které jsou pečlivě vybrány a tříděny ručně, aby splnily nejpřísnější standardy kvality. Všechny doutníky z řady Behike jsou ručně vyráběny, což zaručuje jejich dokonalost. Každý doutník obsahuje plnivo z nejméně tří let zrálých listů tabáku a jsou navíc vyrobeny s použitím speciální technologie zvané "medio tiempo", která přidává ještě více složitosti a intenzity do chuťového zážitku. Řada Cohiba Behike je určena pro náročné labužníky, kteří hledají opravdovou dokonalost v doutnících a jsou ochotni zaplatit vysokou cenu za nejvyšší kvalitu.

 Formát: Robusto        Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka dárkového balení Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: