VILLA ZAMORANO ROBUSTO

Neohodnoceno
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Villa Zamorano | MayaSelvaCigars 2023 villa zamorano robusto

Středně silný doutník je krémový, kořenitý s dominantním dřevitým praženým aromatem, tóny kávy a lískových oříšků. Doutník velmi dobře hoří a má příjemný krémový dým. Levný dobrý doutník pro každodenní použití.

3

Délka:      12,5 cm
Průměr:   1,98 cm
Prstýnek: 50

Doba kouření: 40 - 60 minut
Dostupnost Skladem
115 Kč    
Kategorie Kvalitní doutníky,Honduraské doutníky Villa Zamorano
 

villa zamorano robusto

Název Villa Zamorano pochází z panství, ze kterého se používá tabák.
Ve Villa Zamorano se používá pouze tabák z Hondurasu. Villa Zamorano byla vytvořena, aby přinesla chuť milovníkům tabáku. Dobrý, poctivý a nekomplikovaný tabák. Levný dobrý doutník pro každodenní použití.
Villa Zamorano je rustikálnější a odvážnější než elegantní Flor de Selva. Středně silný doutník je krémový, kořenitý s dominantním dřevitým praženým aromatem, tóny kávy a lískových oříšků.

Značka Villa Zamorano:

Villa Zamorano patří podznačku Maya Selva Cigars, která existuje od roku 1995, kdy byla uvedena na trh ve Francii. Společnost má tři linie Flor de Selva, CUMPAY a Villa Zamorano. Dnes Maya Selva najdete ve 30 zemích světa. Linie Villa Zamorano je cenově výhodnou nabídkou společnosti a má dvě směsi, běžnou a Reserva. Říká se, že Reserva má stejný chuťový profil originál, ale s prémiovějším tabákem. Řada byla uvedena na trh v roce 2016. Směs je honduraské puro, které využívá obal pěstovaný na farmě Maya Selva Cigars, Santa Eulalia v oblasti Jamastrán v Hondurasu. Doutníky jsou vyráběny v továrně San Judas Tadeo v Danlí v Hondurasu.

Formát: Robusto   Země: Honduras  Značka: Villa Zamorano   Krycí list: Honduras  Vázací list: Honduras   Náplň: Honduras

Podobné produkty

Značka doutníků Villa Zamorano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: