Mac Baren Golden Ambrosia

Neohodnoceno
 
 

Mac Baren Golden Ambrosia

Mac Baren Golden Ambrosia - Zlatá symfonie chutí a vůní. Tato exkluzivní směs spojuje jemnost zlatého tabáku s bohatým a harmonickým profilem, nabízející nezapomenutelný tabákový zážitek

Síla: 2 / 5

Aromatická chuť: 3 / 5

Provonění místnosti: 4 / 5

360 Kč
Kategorie Dýmkové tabáky,Dýmkové tabáky Mac Baren
Zvolte variantu
50g Skladem 360 Kč
   
 

Mac Baren Golden Ambrosia

Mac Baren Golden Ambrosia - Představujeme vám dosud nevídaný tabákový zážitek, který propojuje zlaté odstíny tabákových listů s bohatou a komplexní paletou chutí a vůní. Tato směs v sobě nese nejen mistrovskou práci na skládání různých druhů tabáku, ale také zvědavost a odhodlání objevovat nové dimenze chutí.

Golden Ambrosia vám umožní ponořit se do světa zlatého tabákového pokladu, kde se mísí jemnost a síla, sladkost a pikantnost. Každý tah je cestou skrze jemné tóny, které se postupně odhalují jako orchestr všech smyslů. Tato směs je vytvořena pro ty, kdo si přejí nevšední a elegantní kuřácký prožitek, který rozvíjí se každým potahem.

 

Značka Mac Baren:

Mac Baren - Více než století oddanosti vášni a kvalitě v každém tahu. Od svého zrození si Mac Baren uchovává svou pozici jako průkopník inovací a dokonalosti v oblasti výroby tabákových výrobků. Kombinujeme hluboké kořeny tradice s moderním přístupem k tvorbě tabákových směsí, čímž vytváříme pestrou paletu nezapomenutelných zážitků pro všechny, kdo se oddávají kuřáckému umění. Každý druh tabáku je pečlivě vybírán z různých regionů světa a mistrovsky skládán s ohledem na kvalitu, škálu chutí a dosažení konzistence. Nezávisle na osobních preferencích má každý možnost nalézt svou cestu - od vonných směsí s bohatými tóny až po klasické blendy. S Mac Baren se každý okamžik stává zárukou prožitku plného nezaměnitelné originality a kvality, na kterou můžete naplno spoléhat.

Podobné produkty

Značka tabáků Mac Baren

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: