Camacho Nicaraguan Barrel Aged /3

15 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Camacho - Casa Del Puro  CAMACHO Nicaraguan BARREL AGED

Camacho Nicaraguan Barrel Aged je opravdu unikátní díky zrání v sudu od Rumu Flor de Caňa, kde tabák zraje 5 měsíců. Doutník má příjemný krémový kouř a můžeme cítit tóny rumu, oříšků a čokolády.  Sampler obsahuje 3 doutníky této řady ve formátu Robusto, Toro a Gordo.

SÍLA 3 AROMA 4

 
Doba kouření: 45 - 75 minut

 

Vzorník doutníků Camacho American Barrel Aged Assortment balení 3 ks různých velikostí těchto doutníků

Dostupnost Skladem
749 Kč    
Kategorie Honduraské doutníky,Honduraské doutníky Camacho
 

CAMACHO AMERICAN BARREL AGED ASSORTMENT

Jako rozšíření Camacho American Barrel Aged, Davidoff uvedl na trh další doutník ve stáří, Nikaragujský sud ve stáří. Stejně jako u „ABA“ je depozit, zde Corojo z Nikaraguy, uložen v sudu po dobu 5 měsíců. V nikaragujském sudu ve stáří se však používá sud z rumu Flor de Caña. Pro vložku je také použit dominikánský Piloto Cubano a San Vicente. Obal je z Ekvádoru a pojivo je San Andrés z Mexika.
Výsledkem této směsi je vůně pepře a pikantní dřevité sladkosti. Krémový kouř, který ve druhé části přidává čokoládu a kůži.

Značka Camacho:

Zakladatel značky Simon Camacho během revoluce emigroval z Kuby do Miami, kde v roce 1961 založil doutníkovou značku Camacho. Camacho se rychle stala známou po celém světě. Však také sám Winston Churchill byl součástí mezinárodní zákaznické základny. Po smrti Simona Camacha v roce 1990 převzal značku v roce 1995 Julio Eiroa. Rodina Eiroa také emigrovala do USA během revoluce na konci 50. let. Když Julio Eiroa převzal vládu nad značkou Camacho, přesunul výrobu z Nikaraguy do Hondurasu, kde si koupil tabákové plantáže. Jedním z důvodů velkého úspěchu byl tabák Corojo, který Julio Eiroa pěstoval se spoustou oddanosti a lásky. Corojo je malá rostlina tabáku s přibližnou výškou jeden a půl metru. Je také náchylný k nemocem. Corojo má také jedinečně silnou chuť s příjemnou sladkostí v závěru. V roce 2008 rodina Eiroa prodala značku Camacho švýcarské společnosti Oettinger Davidoff, která ji vlastní dodnes.

 Formát: Ruzné     Země: Honduras      Značka: Camacho      Krycí list: Ekvádor       Vázací list: Mexico      Náplň: Nikaragua / Dom. rep.

Značka doutníků Camacho

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: