COHIBA BEHIKE 54

Neohodnoceno
 
  • 1 z 7
 

COHIBA BEHIKE BHK - Buy Cubans CigarsCOHIBA BEHIKE 54

Cohiba Behike 54 je ručně vyráběný doutník z nejvybranějších kubánských tabáků s plnivem z nejméně tří let zrálých listů tabáku. Použití speciální technologie "medio tiempo" dodává doutníku ještě více složitosti a intenzity do chuťového zážitku. Tento doutník je určen pro náročné labužníky, kteří hledají opravdovou dokonalost v doutnících.

3

Délka:      14,4 cm
Průměr:   2,14 cm
Prstýnek: 54
 
Doba kouření: 60 - 110 minut
od 1 900 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
3AFB7246 CA2D 4A1E BC6A F1BE3673A0C9 4 5005 c 1 ks 1 900 Kč
   
cohiba behike 54 10 ks 19 000 Kč
   
 

COHIBA BEHIKE 54

Cohiba Behike 54 je jedním z nejvýznamnějších doutníků z řady Behike, kterou nabízí kubánská značka Cohiba. Tento doutník se vyznačuje vynikající kvalitou a bohatým chuťovým profilem. Plnivo tohoto doutníku je složeno z nejméně tří let zrálých listů tabáku, které jsou pečlivě vybrány a tříděny ručně. Doutník Cohiba Behike 54 je navíc vyroben s použitím speciální technologie zvané "medio tiempo", která přidává ještě více složitosti a intenzity do chuťového zážitku. Hlavními tóny v chuti tohoto doutníku jsou kořeněné a dřevité tóny, které jsou doplněny o jemné tóny kávy a kakaa. Doutník Cohiba Behike 54 je jedním z nejvyhledávanějších doutníků na světě a je určen pro náročné labužníky, kteří hledají dokonalost v doutnících a jsou ochotni investovat do vysoké kvality.

Řada Cohiba Behike:

Cohiba Behike je nejprestižnější řada doutníků od kubánské značky Cohiba. Tato řada doutníků je vyráběna pouze z nejvybranějších tabáků, které jsou pečlivě vybírány a tříděny ručně, aby splnily ty nejpřísnější standardy kvality. Každý doutník z řady Behike je ručně vyráběn, což zaručuje jeho dokonalost. Plnivo každého doutníku obsahuje minimálně tři roky zrálých listů tabáku a navíc jsou vyrobeny s použitím speciální technologie zvané "medio tiempo", která dodává chuťovému zážitku ještě více složitosti a intenzity. Řada Cohiba Behike je určena pro náročné labužníky, kteří hledají dokonalost v doutnících a jsou ochotni zaplatit vysokou cenu za nejvyšší kvalitu.

 Formát: Toro       Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: