COHIBA BEHIKE 56

10 hodnocení
 
  • 1 z 8
 

COHIBA BEHIKE BHK - Buy Cubans CigarsCOHIBA BEHIKE 56

Cohiba Behike 56 je největší doutník z prestižní řady Cohiba Behike. Je vyráběn ručně z nejvybranějších tabáků a obsahuje plnivo z nejméně tří let zrálých listů tabáku. Tento doutník poskytuje složitý a intenzivní chuťový zážitek pro náročné labužníky.

3

Délka:      16,6 cm
Průměr:   2,22 cm
Prstýnek: 56
 
Doba kouření: 60 - 120 minut
od 2 100 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
ADA32856 9FF3 434F 88C5 36A6C97C5652 4 5005 c 1 ks 2 100 Kč
   
cohiba behike 54 10 ks 21 000 Kč
   
 

COHIBA BEHIKE 56

Cohiba Behike 56 je luxusním doutníkem z nejprestižnější řady Cohiba Behike. Tento doutník je vyroben z nejvybranějších tabáků, které jsou pečlivě tříděny a ručně zpracovávány, aby splnily nejvyšší standardy kvality. Každý doutník je ručně vyráběn a obsahuje plnivo z nejméně tří let zrálých listů tabáku, což zaručuje dokonalost chuťového zážitku. Díky použití speciální technologie "medio tiempo" tento doutník nabízí ještě větší složitost a intenzitu v chuti. Cohiba Behike 56 je doutníkem pro náročné labužníky, kteří ocení vysokou kvalitu a jsou ochotni investovat do tohoto luxusního zážitku.

Řada Cohiba Behike:

Cohiba Behike je nejprestižnější řadou doutníků od kubánské značky Cohiba. Tento doutník je vyroben z nejvybranějších tabáků, které jsou pečlivě tříděny a ručně vyrobeny, aby splnily nejpřísnější standardy kvality. Každý doutník zahrnuje plnivo z nejméně tří let zrálých listů tabáku a je vyroben s použitím speciální technologie zvané "medio tiempo", což zvyšuje chuťovou složitost a intenzitu. Řada Cohiba Behike je ideální pro náročné labužníky, kteří hledají dokonalost v doutnících a jsou ochotni platit vysokou cenu za nejvyšší kvalitu.

 Formát: Double Robusto      Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: