COHIBA CORONAS ESPECIALES

3 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Charuto Cohiba Logo, image, download logo | LogoWiki.netCOHIBA Coronas especiales

Tento doutník má úžasný smetanový dým, v jeho chuti můžeme cítit převážně koření, cedrové dřevo a náznaky vanilky. Na konci doutníku ucítíme lehkou chuť zemitosti.

SÍLA 4 AROMA 3

Délka:      15,2 cm
Průměr:   1,5 cm
Prstýnek: 38
 
Doba kouření: 40 - 60 minut
559 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
COHIBA CORONAS ESPECIALES 1 ks Skladem 559 Kč
   
 

COHIBA Coronas especiales

Jedná se o bohatý a elegantní doutník mírně květnaté vůně a vůně, která přechází od příchutě vanilky do chuti kakaa a kávy. Doutník byl vyroben  již v roce 1969 avšak na trh se dostal až v roce 1982. Jedná se o doutník, který se velmi podobá doutníku Cohiba Lanceros převážně díky jeho chuti, která je kořeněná a můžeme zde cítit tóny cedru, vanilky a zemitosti.

Značka Cohiba:

Doutníky Cohiba jsou špičkou v řadě kubánských doutníků, a je proto považována za jednu z nejlepších značek doutníků na celém světě. Společnost Cohiba, která je známá výrobou nejkvalitnějších doutníků, jako je Behike, používá k výrobě svých slavných doutníků pouze nejlepší tabák a jedinečnou techniku zrání. Doutníky Cohiba nabízejí komplexní kouř, který je střední až plný. Cohiba jako značka je poměrně jedinečná v tom, že začala jako národní společnost na Kubě. Ve skutečnosti byla společnost původně soukromou značkou, která výhradně zásobovala Fidela Castra doutníky. Doutníky Cohiba byly poprvé uvedeny do veřejného prodeje v roce 1982 a od té doby se staly jednou z největších značek ve světě doutníků.

 Formát: Panetela         Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

 

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: