COHIBA LANCEROS

5 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Charuto Cohiba Logo, image, download logo | LogoWiki.netCOHIBA lanceros

Cohiba Lanceros je opravdová klasika. Jedná se o úplně první doutník značky Cohiba. Chuť je střední až lehce silná, při kouření cítíme chuť vanilky, zeminy, kávy, cedru a pěkné pražené aroma. Oblíbený doutník samotného Fidela Castra.

4

Délka:      19,2 cm
Průměr:   1,5 cm
Prstýnek: 38
 
Doba kouření: 60 - 90 minut
719 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
DDD71526 D2F0 4A2E A1E1 D299AE8E81E1 1 ks Skladem 719 Kč
   
 

COHIBA lanceros

Jedná se o úplně první vyrobený doutník pod značkou Cohiba. Tento unikát by oblíbeným doutníkem kubánského prezidente Fidela Castra, který jej často daroval svým oblíbeným návštěvám. Cohiba Lanceros má formát Laguito No.1 a velikost prstýnku pouze 38, díky tomu by se doutník měl kouřit klidně, aby se nepřehřál.

Cohiba Lanceros byl v roce 2020 oceněn Cigar Aficionado s neuvěřitelnými 93 body. 

Značka Cohiba:

Doutníky Cohiba jsou špičkou v řadě kubánských doutníků, a je proto považována za jednu z nejlepších značek doutníků na celém světě. Společnost Cohiba, která je známá výrobou nejkvalitnějších doutníků, jako je Behike, používá k výrobě svých slavných doutníků pouze nejlepší tabák a jedinečnou techniku zrání. Doutníky Cohiba nabízejí komplexní kouř, který je střední až plný. Cohiba jako značka je poměrně jedinečná v tom, že začala jako národní společnost na Kubě. Ve skutečnosti byla společnost původně soukromou značkou, která výhradně zásobovala Fidela Castra doutníky. Doutníky Cohiba byly poprvé uvedeny do veřejného prodeje v roce 1982 a od té doby se staly jednou z největších značek ve světě doutníků.

 Formát: Long Panetela   Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

 

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: