Joya de Nicaragua Dark Corojo Sampler /5

1 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 4
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros JOYA DE NICARAGUA dark corojo sampler

Balení obsahuje 5 ks doutníků

Jedná se o dárkový sampler od značky JDN z edice Dark Corojo a obsahuje 5 doutníků různých formátů, které potěší nejednoho zkušeného nadšence do doutníků. Doutník je skutečně silný a plný chuti díky kořeněné směsi zralého tabáku z Nikaragui.

5

Dostupnost Skladem
1 149 Kč    
Kategorie Nikaragujské doutníky,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
 

JOYA DE NICARAGUA dark corojo SAMPLER /5

Série Joya De Nicaragua Dark Corojo používá vždy pouze prvotřídní nikaragujské tabáky, název znamená „Klenot Nikaraguy“, zrají tři roky, aby vznikl dokonale fermentovaný doutníkový tabák. Ligero s dlouhou náplní tvoří 75 % každého doutníku, vytváří pomalé, rovnoměrné hoření a spoustu chuti a síly. Jedna ze dvou kapel doutníku se říká „Doble Fuerte“, což ve španělštině znamená „dvojí síla“, a pokud tyto doutníky vyzkoušíte, pochopíte proč. Ale i když jsou tyto doutníky silné, plná chuť nikaragujského tabáku je zvýrazněna náznaky neslazeného kakaa a ořechů.

Značka Joya de Nicaragua:

Společnost Joya de Nicaragua (JDN) byla založena v roce 1968, čímž se stala prvním prémiovým ručně vyráběným výrobcem doutníků v Nikaragui. Nachází se ve městě Estelí, v tom, co se stalo známým jako světové hlavní město tabáku. Fábrica de Tabacos Joya de Nicaragua, SA je 100% nikaragujská společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává mezinárodně uznávané značky doutníků. JDN si zakáldá na kvalitě a ručním spracování u všech svých doutníků, ale také svých podznaček a dokonce propůjčuje svoji obrovskou fabriku i pro jiné značky, které nepatří pod jejich společnost, ale i tam si velmi zakládá na vysokou kvalitu zpracování daných doutníků.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Joya de Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: