Joya de Nicaragua Dark Corojo Sampler /5

5 hodnocení
 
Tip
  • 1 z 4
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros JOYA DE NICARAGUA dark corojo sampler

Balení obsahuje 5 ks doutníků

Jedná se o dárkový sampler od značky JDN z edice Dark Corojo a obsahuje 5 doutníků různých formátů, které potěší nejednoho zkušeného nadšence do doutníků. Doutník je skutečně silný a plný chuti díky kořeněné směsi zralého tabáku z Nikaragui.

5

Dostupnost Skladem
999 Kč    
Kategorie Nikaragujské doutníky,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
 

JOYA DE NICARAGUA dark corojo SAMPLER /5

Série Joya De Nicaragua Dark Corojo používá vždy pouze prvotřídní nikaragujské tabáky, název znamená „Klenot Nikaraguy“, zrají tři roky, aby vznikl dokonale fermentovaný doutníkový tabák. Ligero s dlouhou náplní tvoří 75 % každého doutníku, vytváří pomalé, rovnoměrné hoření a spoustu chuti a síly. Jedna ze dvou kapel doutníku se říká „Doble Fuerte“, což ve španělštině znamená „dvojí síla“, a pokud tyto doutníky vyzkoušíte, pochopíte proč. Ale i když jsou tyto doutníky silné, plná chuť nikaragujského tabáku je zvýrazněna náznaky neslazeného kakaa a ořechů.

Značka Joya de Nicaragua:

Joya de Nicaragua (JDN) neznamená jen doutníky, ale tradici a umění ruční výroby doutníků. Od svého založení v roce 1968, kdy se stala prvním výrobcem prémiových doutníků v Nikaragui, udržuje JDN své postavení jako přední značka na celosvětovém trhu. Každý doutník je vyráběn s precizností a důrazem na kvalitu a chuťové vlastnosti. Tato filozofie přinesla značce mnoho ocenění a JDN se stala mezi milovníky doutníků po celém světě velmi populární. Navštívit továrnu v Estelí, hlavním městě tabákového průmyslu, a vidět mistrovství ruční výroby doutníků na vlastní oči je nezapomenutelný zážitek. JDN je synonymem dokonalosti a doutníky s touto značkou jsou prostě dokonalé.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Joya de Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: