Tripa Larga de Torcedor Robusto

48 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros tripa larga de torcedor robusto

Skvělý doutník střední síly s jemným chuťovým profilem, který ukazuje tóny pražených ořechů, spáleného dřeva, kůže a koření, s jemnou sladkostí v závěru.

SÍLA 2 AROMA 3

Délka:      12,7 cm
Průměr:   1,98 cm
Prstýnek: 50

 
Doba kouření: 40 - 60 minut
Dostupnost Skladem
99 Kč    
Kategorie Nikaragujské doutníky,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
 

tripa larga de torcedor ROBUSTO

Celá edice Tripa Larga je téměř utajeným blendem výrobce Joya de Nicaragua. Tato řada vyšla v roce 2016 a zakládá si na jemnosti, krémovosti a příjemných chutích oříšků, dřeva a čokolády.

Značka Joya de Nicaragua:

Společnost Joya de Nicaragua (JDN) byla založena v roce 1968, čímž se stala prvním prémiovým ručně vyráběným výrobcem doutníků v Nikaragui. Nachází se ve městě Estelí, v tom, co se stalo známým jako světové hlavní město tabáku. Fábrica de Tabacos Joya de Nicaragua, SA je 100% nikaragujská společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává mezinárodně uznávané značky doutníků. JDN si zakáldá na kvalitě a ručním spracování u všech svých doutníků, ale také svých podznaček a dokonce propůjčuje svoji obrovskou fabriku i pro jiné značky, které nepatří pod jejich společnost, ale i tam si velmi zakládá na vysokou kvalitu zpracování daných doutníků.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Robusto   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua  Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Joya de Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: