A.H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 42% (karton)

Neohodnoceno
 
 

A.H. Riise XO Reserve 0.70L GB - Bottles.skA.H. RIISE NON PLUS ULTRA la galante

Non Plus Ultra La Galante je pojmenován po Kolumbově lodi Santa Maria La Galante, kterou se plavil, když objevil Západní Indii (Ameriku). Tato exkluzivní směs limitované edice je vyrobena s tím nejlepším ze západní Indie a Střední Ameriky. Každý jednotlivý sud je pečlivě vybírán, aby se vytvořila špičková vyzrálá směs, která zachycuje podstatu Západní Indie a flóru ostrovů.

  • Výrobce:                      A.H.Riise
  • Země:                          Svatý Tomáš
  • Obsah alkoholu:         42%
  • Barva:                         Tmavá
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
2 399 Kč    
Kategorie Nejlepší kvalitní rum,Rum A.H. Riise
 

A.H.RIISE NON PLUS ULTRA la galante 0,7 l

Edice La Galante vznikla z těch nejlepších rumů Západní Indie a Střední Ameriky. Každý sud byl pečlivě vybrán, aby pomohl stvořit blend, jež zachycuje duch a krásu ostrovů Západní Indie, které tvoří antilské ostrovy a bahamské souostroví. Rum je komplexní, plný a jemný s kořeněnými tóny pomeranče, krémové vanilky a citronu s jemnými náznaky dubových sudů.

Značka A.H.Riise :

Společnost je pojmenována po Albertu Heinrichu Riise, který založil výrobu rumu na Saint Thomas v Dánské Západní Indii, kde byl jmenován lékárníkem v roce 1839. Současná společnost byla založena jako United Spirits Brands, když A.H. Riise Rum, Tranquebar Gin, Londýn Dock Rum a Kronborg Akvavit byly sloučeny do jedné společnosti v roce 2016. Společnost přijala jméno A.H. Riise Spirits po své nejznámější značce v roce 2018.

Svět doutníků doporučuje Centenario Rum.

Podobné produkty

Značka destilátů A.H. Riise

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: