Plasencia Reserva 1898 Sampler /5

3 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Plasencia Create Your Own 5 Pack Sampler - Oxford Cigar CompanyPLASENCIA reserva 1898 sampler

 5 kusů doutníků v balení

Dárkový sampler z edice 1898, který obsahuje 5 doutníků v různých formátů. Chuťový profil je protkaný nádechem vlašských ořechů, sušených fíků a kůže, po nichž následují jemné tóny pepře.

3

Dostupnost Skladem
899 Kč    
Kategorie Samplery / Sety
 

PLASENCIA reserva 1898 sampler

Plasencia Reserva 1898 se chlubí svou dobrotou ve všech směrech. Listy pocházejí z nejlepších tabáků pěstovaných v Nikaragui a Hondurasu. Výsledkem je požitek s plnou chutí, s čokoládovými tóny na patře. Tento chuťový profil je protkaný nádechem vlašských ořechů, sušených fíků a kůže, po nichž následují jemné tóny pepře.

Značka Plasencia:

Plasencia Cigars S.A., dříve známá jako Segovia Cigars, je rodinným provozem Estelí. Továrna je jednou ze čtyř, které vlastní renomovaná rodina Plasencia, nyní v páté generaci pěstitelů tabáku. V roce 2015 se Plasencias staly největším pěstitelem prémiového tabáku na světě, pěstovaného na osmi plantážích po celé Střední Americe. Plasencia Cigars S.A. je vedle továrny Tabacos de Oriente S.A. v Hondurasu snad nejznámější továrnou rodiny. Tabákový provoz v Plasencii je vlastněn týmem otce a syna Nestora Plasencia Sr. and Jr. a je poměrně rozsáhlý. Kromě velkých továren na doutníky v Nikaragui a Hondurasu tato rodina (jejíž kombinované továrny produkují více než 35 milionů doutníků ročně) pěstuje přibližně 3000 akrů tabáku v Nikaragui, Hondurasu, Kostarice a Panamě.

Formát: Toro   Země: Nikaragua    Značka: Plasencia   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua    Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: