Humidor 100D Curve

1 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Humidor Closs Cigar bei Noblego kaufen HUMIDOR 100D curve

Angelo 100D Curve: Luxusní humidor na 100 doutníků, který se vyznačuje elegantním zakřiveným designem. Skvělá kombinace funkčnosti a estetiky pro vaši doutníkovou sbírku.

Stolní humidor na doutníky značky Angelo dodáváme s zvlhčovačem.

Humidor má kapacitu 100 doutníků

Rozměry:
Délka:       50 cm
Hloubka:  25 cm
Šířka:       19 cm

Dostupnost Do 3 dnů
5 999 Kč    
Kód produktu 82036
Kategorie Stolní humidory,Humidory na doutníky Angelo
 

HUMIDOR 100D curve

Angelo 100D Curve: Když precizní řemeslo splývá s nádherným designem, vzniká Angelo 100D Curve – humidor, který posouvá hranice luxusu a funkcionality. S kapacitou až 100 doutníků je tímto humidorem vášnivým sběratelům poskytnuta bezkonkurenční možnost uchovat svou sbírku v dokonalých podmínkách. Jeho zakřivený tvar nejen že zaujme oko, ale i poskytuje prostor pro optimální proudění vzduchu, udržující konstantní vlhkost a ochranu vašich doutníků. Uvnitř humidoru naleznete vestavěný vlhčící prvek a precizně vyrobené dřevěné regály, které chrání aroma a kvalitu každého doutníku. Výstavní exteriér v kombinaci s kvalitním zpracováním a vnitřními detaily činí z Angelo 100D Curve nejen humidor, ale umělecký kousek, který ozdobí jakýkoli prostor.

Značka Angelo:

Angelo je průkopnickou značkou, která zanechává nezaměnitelnou stopu ve světě doutníků. Specializuje se na precizní výrobu exkluzivního příslušenství pro doutníky, spojujícího prvotřídní řemeslnou práci s nekompromisní estetikou. Každý kousek, který opustí dílny značky Angelo, nese v sobě nejen funkčnost, ale i ducha dokonalého zpracování. Pro milovníky doutníků, kteří si cení eleganci doplňků, je Angelo nepostradatelným společníkem při každém doutníkovém zážitku. Je to více než jen značka – je to odraz vášně a oddanosti doutníkové kultuře. 

Značka příslušenství Angelo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: