Kavalan Concertmaster Single Malt Port Cask 0,7 l

Neohodnoceno
 
 

Kavalan - Whisky Magazinekavalan con. port cask finish

Kavalan Con. Port Cask Finish je tchajwanská single malt whisky, která zraje v sudech po portském vínu. Tato whisky nabízí lahodné aroma s tóny červeného ovoce a koření a v chuti se projevuje kombinace sladkosti, koření a sušeného ovoce. Kavalan Con. Port Cask Finish je ideální volbou pro ty, kteří hledají whisky s lahodným a exotickým charakterem.

  • Výrobce:                     Kavalan
  • Země:                          Taiwan
  • Obsah alkoholu:         40%
  • Typ:                             Single Malt
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
1 299 Kč    
Kategorie Whisky,Whisky Kavalan
 

kavalan Concertmaster Single Malt Port Cask 0,7 L

Kavalan Con. Port Cask Finish je tchajwanská single malt whisky zrající v sudech po portském vínu. Tato whisky nabízí lahodné aroma s tóny červeného ovoce a koření a v chuti se projevuje kombinace sladkosti, koření a sušeného ovoce, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají exotický a lahodný charakter whisky. 

Značka Kavalan:

Kavalan je tchajwanská destilérka, která produkuje single malt whisky. Založena byla v roce 2005 a během krátké doby se stala jednou z nejvýznamnějších destilérek v Asii. Kavalan používá výhradně místní suroviny a moderní technologie k výrobě svých produktů, což jí umožňuje produkovat whisky s výrazným a exotickým charakterem. Kavalan se zaměřuje na inovaci a experimentování s různými typy sudů pro dokonalé zvládnutí chuti a aroma svých whisky.

Podobné produkty

Značka destilátů Kavalan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: