Dominikánské doutníky Santa Damiana

Santa Damiana je prémiová značka doutníků, která má bohatou historii sahající až do 19. století. Značka byla založena na Kubě a byla známá svými vysoce kvalitními doutníky vyrobenými z těch nejkvalitnějších tabákových listů. Značka byla pojmenována po španělském šlechtici, Donu Diegu Rodriguezovi de Silva y Velazquez, který byl slavným malířem a přítelem španělského krále Filipa IV.

V 90. letech byla Santa Damiana oživena švédskou Match Company, která začala vyrábět prémiové doutníky pod značkou v Dominikánské republice. Dnes jsou doutníky Santa Damiana známé svou výjimečnou kvalitou a bohatými, komplexními chutěmi a vychutnávají si je nadšenci doutníků po celém světě.

Doutníky Santa Damiana jsou vyrobeny za použití směsi prémiových dominikánských a nikaragujských tabáků, které jsou pečlivě vybírány a zrající k dokonalosti. Doutníky jsou k dispozici v řadě velikostí a stylů, od jemných až po plné, aby vyhovovaly preferencím různých nadšenců doutníků.

Celkově je Santa Damiana značkou s bohatou historií a závazkem ke kvalitě, který se odráží v jejích výjimečných doutníků. Ať už si doutníky Santa Damiana užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízejí nezapomenutelný a příjemný zážitek z kouření, který jistě potěší i ty

 
90
219190219
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem