Nikaragujské doutníky

Nikaragujské doutníky jsou na rozdíl od produktů z jiných zemí mnohem častěji nikaragujské v plném smyslu slova – což znamená, že jsou vyrobeny výhradně z tabákových listů této země. To je pravděpodobně odůvodněno nejvyšší kvalitou nikaragujského tabáku, který je odborníky na doutníky přirovnáván z hlediska kvality k nejlepšímu kubánskému tabáku.

Mezi nejlepší čistě nikaragujské doutníky patří například Joya de Nicaragua, Gilbert de Montsalvat, Vegafina Nicaragua, Padron, Perdomo a další. Docela vzácné doutníky jsou poctěny tak vysokou úrovní poptávek a láskou zákazníků, což opět dokazuje, že nikaragujský tabák je jedním z nejlepších. Jeho přítomnost v doutníku je vždy zárukou objemné, plné a skvělé chuti. Nikaragua je také jedním z nejrychleji rostoucích výrobců doutníků na světě.

První nikaragujskou továrnou, která začala vyrábět doutníky, byla Joya de Nicaragua S.A. Její nejlepší řemeslníci, kteří se navzájem nahrazují z generace na generaci, zde pracují od roku 1964. A tyto slavné silné doutníky se vyrábějí dodnes. Joya de Nicaragua S.A. upřednostňuje výrobu v souladu s nejlepšími starými kubánskými výrobními tradicemi (koneckonců, mnoho z těchto dnešních výrobců jsou emigranti z Kuby). A protože na ostrově po revoluci a nástupu socialismu průmysl značně utrpěl, možná jen Nikaragua může stále nabízet doutníky starého kubánského stylu, jak jim říkají zkušení nadšenci.

 

Nejprodávanější

75
36901753690
Značky
 
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 6 - 104 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 104 položek celkem