Vážení zákazníci, z technických důvodů bude ve dnech 22.7 a 23.7 uzavřena pobočka na Praze Letňany. Děkujeme za pochopení.

Černý rum

Černý rum, často označovaný také jako tmavý rum, je jedním z nejvýraznějších typů tohoto oblíbeného destilátu. Své jméno získal díky tmavé barvě, která pochází z delšího zrání v dubových sudech. Tento proces mu dodává bohatou a komplexní chuť, která je plná hlubokých, sladkých a kořeněných tónů.

Původ černého rumu je úzce spojen s karibskými ostrovy, kde se vyrábí již po staletí. Oblíbenými destinacemi pro jeho výrobu jsou Jamajka, Trinidad a Barbados, kde místní lihovary dodržují tradiční postupy destilace a zrání. Každý ostrov přitom nabízí unikátní varianty, které se liší chutí a aromatem.

Černý rum je skvělý pro popíjení samotný, kdy vyniknou jeho komplexní chutě. Nicméně je také oblíbenou součástí mnoha klasických koktejlů, jako jsou Dark 'n' Stormy nebo Planter’s Punch. Díky své výrazné chuti dokáže dodat hloubku a charakter i těm nejnáročnějším míchaným nápojům.

 

Nejprodávanější

499
299914992999
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem