Honduraské doutníky

V poslední době vzrostla poptávka po doutnících vyrobených v Hondurasu. Jsou oblíbené v mnoha zemích po celém světě díky své vynikající vůni a opravdu vysoké kvalitě.

Mayští indiáni, kteří na těchto místech žili, znali tajemství výroby kuřáckých výrobků lépe než kmeny Taino z Karibiku. Mayští indiáni zakopali tabákové listy pro kvašení do země. Tato metoda se používá dodnes, pouze mírně modernizována a vylepšena kolonialisty, kteří přišli po nich. 

Továrna Flor de Copan byla založena v roce 1893. Byla to ona, kdo byl pověřen Zinem Davidoffem, zakladatelem známé společnosti, aby zvěčnil své slavné „Zino“ na obalech doutníků.

Společnost Dunhill, která potvrzuje pověst Hondurasu jako jednoho z předních výrobců doutníků, přidala do své dominikánské řady také honduraskou sérii. V tomto případě mluvíme o ručně zkroucených doutníkách. Honduraské doutníky Dunhill jsou dominikánské, mexické a brazilské tabáky ve výplni, mexické a indonéské ve vnějších obalech.

 

 
80
17391801739
Značky
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.