Tabák

Untitled design

Tabák je rostlina pocházející z Ameriky ceněná především pro své listy, ve kterých je obsažen alkaloid nikotin. Právě z listů se vyrábí hotový produkt tak, jak ho známe, který se dále zpracovává do formy cigaret či doutníků. Do Evropy se dostal v době vlády anglické královny Alžběty I. Dnes už se ale nepěstuje pouze v Americe, ale po celém světě. Plantáže nalezneme i v Německu, Slovensku nebo Polsku. V Česku se tati rostlina od roku 1994 již nepěstuje. Mezi největší producenty patří Čína, Indie, Brazílie a několik afrických zemí.

Vybírejte mezi tabákem do dýmky, cigaretovým tabákem, nebo žvýkacím tabákem. Nezapomeňte také na příslušenství, jako například dýmkový zapalovač.

Číst dále

Dýmkový tabák

Dýmkový tabák je speciálně zpracovaný pro kouření pomocí dýmky. Vyrábí se z různých druhů této rostliny lišící se svou chutí a aroma. Mezi nejznámější druhy patří Virginia, Burley, Orient, Perique a Latakia. Díky dýmce dochází k optimalizaci chuti a vůně. Při správném kouření se vytváří pomalý a chladný kouř, který působí příjemně a má uklidňující účinky.

Cigaretový tabák

Cigaretový tabák je oblíbený po celém světě. Vyrábí se z listů, které se napřed usuší, poté jsou fermentovány a nakonec smíchány s různými přísadami pro lepší chuť a aroma. Tento produkt je k dostání buď ve formě hotové cigarety, nebo samostatně, připravený k ubalení cigarety.

Žvýkací tabák

Žvýkací tabák není určený ke kouření, nýbrž ke žvýkání. Jde o malé kousky tabáku smíchané s různými přísadami pro lepší chuť a aroma. Bývá často využíván kuřáky ve chvílích, kdy není možné kouřit, ale přesto si chtějí vychutnat oblíbenou chuť. V dnešní době již existuje široká nabídka různých druhů, od klasických příchutí jako je mentol nebo pepermint, až po unikátní příchutě.

Prodej tabáku Praha

Stavte se v naší prodejně na adrese Beranových 65, Praha 9, v Letňanech - Areál Letov (Budova 27). Rádi vám poradíme s výběrem. Nabízíme také skvělé destiláty, doutníky a veškeré příslušenství.
 

Nejprodávanější

196
4901196490
Značky
 
Značka tabáků

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem