Pouzdra

Pouzdro na doutníky je silný obal, který slouží k uložení malého množství doutníků a zabránění jejich rozdrcení. Typickým pouzdrem na doutníky je plochá krabička, která se symetricky otevírá na dvě poloviny. Každá polovina obsahuje jeden doutník, které jsou často drženy na místě pomocí pružiny nebo elastického pásku.

Kovová pouzdra na doutníky, stejně jako kožená, jsou schopna sloužit po dlouhou dobu, jsou velmi spolehlivá. Materiály, Kromě konkrétního nošení doutníků se používá k získání image a osobnosti nositele. Obvykle jsou vyrobeny z kovu, kůže a plastu. Pouzdra na cigarety se liší kapacitou počtu cigaret, jejich délkou a způsobem upevnění: gumičkou a zapínáním na pružinu.

Mezi použitými materiály, od různých druhů telecí kůže a dřeva, je možné také používat kůži plazů (aligátory nebo krokodýly), pštrosa nebo rejnoka, nebo v případě pouzder na jednotlivé doutníky stříbro nebo zlato s aligátorem, krokodýlí nebo rejnočí kůží.

 
49
55461495546
Značky
Značka příslušenství

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.