O nás

Kdo jsme?

Jsme prémioví prodejci doutníků a tabáků, se silným důrazem na znalost našich produktů a spokojenost zákazníků. Poskytujeme našim zákazníkům jednoduché a bezproblémové nakupování pomocí telefonu nebo online. Nejsme jen průměrný e-shop, na adrese svetdoutniku.com, sloužíme především našim zákazníkům a dbáme na jejich spokojenost. Jsme obchodní značka s velkým výběrem, servisem, kvalitou a výhodnou cenou. Naším posláním je získávat každý den důvěru a loajalitu zákazníků.

Svět doutníků - "Domov pro milovníky doutníků"

 

 

 Šedý Černý Jednoduchý Kruh Váš Příběh - 4

VÝBĚR

Přinášíme široký a rozmanitý výběr doutníků, tabáků, destilátů a příslušenství. Snažíme se pro Vás zajišťovat nové, těžko dostupné a mimořádné produkty z celého světa. Pokud nějaký produkt v naší nabídce postrádáte, napište nám a my se budeme snažit Vám ho zajistit nebo nabídneme vhodnou náhradu.

CENA

Jsme si vědomi, že cena je pro naše zákazníky důležitým faktorem, snažíme se nabízet doutníky a příslušenství za nejlepší možné ceny bez kompromisu v kvalitě. Díky přímým dovozům a pečlivě vybudovaným vztahům s výrobci z celého světa, jsme schopni udržet ceny dostupné, přičemž neustále rozšiřujeme naši nabídku o exkluzivní produkty, které jsou na českém trhu obtížně dostupné.

Šedý Černý Jednoduchý Kruh Váš Příběh - 1
 Šedý Černý Jednoduchý Kruh Váš Příběh - 1_1

KVALITA

Naším hlavním cílem je zaručit vám nejčerstvější doutníky a absolutní špičku v kvalitě všech našich produktů. Všechny nabízené doutníky a tabáky skladujeme ve speciálních značkových humidorech, kde pravidelně monitorujeme vlhkost a udržujeme jejich čerstvost. Při odesílání doutníků využíváme cestovní zvlhčovače Boveda, aby doutníky dorazily k vám v perfektní kondici, zaručeně čerstvé a připravené k okamžitému použití.

SERVIS

Pokud máte nějaké dotazy nebo si nejste jistí jaké zboží bude pro Vás to pravé, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, který se skládá z odborníků, kteří jsou ochotni Vám poradit s výběrem nebo zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy do pár minut.

 

Šedý Černý Jednoduchý Kruh Váš Příběh