Tryskové zapalovače plynové na doutníky

Tryskové plynové zapalovače - to je definice toho jak si zapálit svůj oblíbený doutník.

Základní princip fungování tryskových zapalovačů a jakých teplot dosáhnou?

Tento typ zapalovačů, není hračka jen tak pro někoho, jedná se o typ zapalovačů. Tryskový zapalovač vytváří úzký jehlový plamen s vysokým žárem který dosahuje až teploty 1300 stupňů celsia. Tímto typem zapalovačů si snadno připálíte své doutníky. Výhodou těchto zapalovačů je to, že jejich plamen je odolný díl vysokému žáru odolný proti větru. Takže i za špatných povětrnostních podmínek si můžete v klidu vychutnat svůj doutník a to úplně bez starostí.Proč využít tryskový zapalovač na doutníky?

Je to úplně jednoduché. Doutníky je ideální zapalovat tryskovými zapalovači z toho důvodu, že kdybychom zapálili doutníky například. benzínovým zapalovačem tak vůně ohoření nám může velice jednoduše ovlivnit chuť a vůni doutníku. Spousta kuřáků používá tento zapalovač z toho důvodu, že jim to přijde elegantní, pohodlné a to hlavně z toho důvodu, že zapálení doutníků netrvá dlouho a plamen neovlivní ani okolní vítr.

Svůj oblíbený doutník si řádně uschovejte, pro optimální vlhkost a výdrž doutníku doporučujeme humidor na doutníky. Mezi doutníkovým příslušenstvím by vám neměl chyběl ani popelník, tryskový zapalovač, nebo cestovní humidor.

 

 

Nejprodávanější

49
49991494999
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 37 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 37 položek celkem