Boveda Humidor Starter Kit

3 hodnocení
 
Tip
  • 1 z 2
 

casepack 10 gram boveda - 69% rh - 300 unitsBOVEDA HUMIDOR starter kit

Kit pro nastartování humidoru do 50 ks doutníků

Kit obsahuje:

- 2x Boveda 84% 60g pro nastartování humidoru

- 2x Boveda 72% 60g pro uchování doutníků v optimálních podmínkách

Boveda Humidor Starter Kit nabízí dokonalý začátek vaší doutníkové cesty. Pokročilé Boveda vlhkostní balíčky spolehlivě udržují optimální prostředí pro vaše doutníky. Díky zachovalé chuti, vůni a textuře budou vaše doutníky vždy připraveny k dokonalému užitku. Vstupte do světa doutníkového potěšení s jistotou nejvyšší kvality díky Humidor Starter Kit od Boveda.

Jakmile si vykouříte doutník uložený s Bovedou, konečně si jej vychutnáte přesně tak, jak master blender zamýšlel.

Dostupnost Skladem
299 Kč    
Kategorie Doplňky do humidoru,Humidory na doutníky Boveda
 

boveda humidor starter pack

Boveda Humidor Starter Kit: Perfektní způsob, jak začít svou doutníkovou cestu. Tento kit vám poskytuje vše, co potřebujete k udržení optimálního prostředí pro své doutníky. Obsahuje kvalitní humidor, společně s pokročilými Boveda vlhkostními balíčky, které automaticky regulují vlhkost v humidoru na ideální úrovni. Vaše doutníky budou vždy připraveny k dokonalému zážitku, díky zachovaným chuti, aromatu a konzistenci. Získejte Humidor Starter Kit od Boveda a vstupte do světa doutníkového užitku s jistotou nejvyšší kvality.

Značka Boveda:

Boveda - Perfektní společník pro vaše doutníky. S technologií dvoucestné regulace vlhkosti Boveda si můžete být jisti, že vaše doutníky budou vždy skladovány v optimálním stavu. Bez ohledu na to, zda jde o krátkodobé nebo dlouhodobé skladování, Boveda udržuje konstantní vlhkost, což zajišťuje, že aroma, chuť a kvalita vašich doutníků zůstanou neporušeny. Zabrání vysychání i přemokření, čímž vám umožní plně si vychutnat každý tah z vašeho doutníku.

Návod na nastartování humidoru:

1. krok - nastartování humidoru

Vybalte sáčky Boveda 84% RH z ochranného celofánu, vložte je do prázdného humidoru. Zavřete víko humidoru a 14 dní jej nechte zavřené nehledě na to co vám ukazuje vlhkoměr, po uplynutí 14 dní vyjměte sáčky a vyhoďte.

2. krok - uchování doutníků

Vybalte sáčky Boveda 72% RH z ochranného celofánu, vložte je spolu s doutníky do humidoru, buď volně, nebo do držáku Boveda.

Máte hotovo! Je čas oslavit nový humidor zapálením doutníku.

Sáčky Boveda vydrží v nastartovaném humidoru 2-4 měsíce, délka výdrže závisí na okolním prostředí, frekvence otevírání a těsnosti humidoru.

Když je sáček tvrdý a nemá měkké body nastal čas na jeho výměnu.

Podobné produkty

Značka příslušenství Boveda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: