🎁 Všechna dárková balení doutníků nyní se slevou 7%. Použijte kód ➡️ darek7. ⏰ Akce platí pouze do neděle 2.června!

Honduraské doutníky Rocky Patel

Populární značku Rocky Patel vyvinul v roce 1995 indický imigrant Rocky Patel. Specializovaný právník uprostřed krásného dne rozhoduje o životní změně, ukončit svou úspěšnou kariéru a začít se věnovat manufakturou doutníků. Nebyl součástí kubánské dynastie, ale byl to jen velmi vášnivý a dynamický člověk. Nyní se vyrábějí v továrněTavicusa v Estelí, v Nicaragui. Nicméně tabák pro tyto doutníky je nadále pěstován i v Dominikánské republice.

Jedná se ručně vyráběné doutníky a to od jednoho z nejznámějších výrobců prémiových doutníků současnosti - společnost má původ v Indii, dnes je na vrcholu všech špičkových hodnocení. Hlavním rysem značky je, že výrobci před prodejem osobně kontrolují kvalitu všech nových produktů.

Zajímavá je u těchto doutníků jejich různorodost: aroma může být karamelové, ořechové, kávové, zemité, ale mohou vonět i jako ovoce nebo čerstvě upečené zboží. Všechny produkty jsou zároveň přírodní, bez nečistot a zvláštních vůní. Vůně vyzařují odrůdy tabáku. Všechny typy doutníků používají několik druhů tabáku, které již několik let stárly a fermentovaly.

 
99
699199699
Značky
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem