Honduraské doutníky Rocky Patel

Populární značku Rocky Patel vyvinul v roce 1995 indický imigrant Rocky Patel. Specializovaný právník uprostřed krásného dne rozhoduje o životní změně, ukončit svou úspěšnou kariéru a začít se věnovat manufakturou doutníků. Nebyl součástí kubánské dynastie, ale byl to jen velmi vášnivý a dynamický člověk. Nyní se vyrábějí v továrněTavicusa v Estelí, v Nicaragui. Nicméně tabák pro tyto doutníky je nadále pěstován i v Dominikánské republice.

Jedná se ručně vyráběné doutníky a to od jednoho z nejznámějších výrobců prémiových doutníků současnosti - společnost má původ v Indii, dnes je na vrcholu všech špičkových hodnocení. Hlavním rysem značky je, že výrobci před prodejem osobně kontrolují kvalitu všech nových produktů.

Zajímavá je u těchto doutníků jejich různorodost: aroma může být karamelové, ořechové, kávové, zemité, ale mohou vonět i jako ovoce nebo čerstvě upečené zboží. Všechny produkty jsou zároveň přírodní, bez nečistot a zvláštních vůní. Vůně vyzařují odrůdy tabáku. Všechny typy doutníků používají několik druhů tabáku, které již několik let stárly a fermentovaly. 

Klíčovou vlastností je, že všechny doutníky mají harmonické, vyvážené aroma během kouření, proměnné vůně kterých se navzájem doplňují. Neexistuje žádný produkt v této značce, ve kterém by bylo možné přesně určit, která vůně převládá, protože na začátku kouření to může být káva a na konci - kytice tropického ovoce.

Dnes jsou již k dispozici po kusech, nebo v balení po 25ti, v prodeji na našem eshopu, SvětDoutníků.com

 
89
17991891799
Značky
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položek celkem