Kubánské doutníky Hoyo de Monterrey

Hoyo de Monterrey je prémiová značka kubánských doutníků, která byla založena v roce 1865. Název značky je odvozen od města San Juan y Martinez, které se nachází v oblasti Vuelta Abajo na Kubě a je známé produkcí některých z nejlepších tabáků na svět.

Doutníky Hoyo de Monterrey jsou vyrobeny ze směsi tabáku z regionu Vuelta Abajo, který je známý pro svůj bohatý a komplexní chuťový profil. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření.

Doutníky Hoyo de Monterrey jsou známé svou bohatou a plnou chutí, která je výsledkem kombinace zemitých, kořenitých a dřevitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně ikonického Double Corona, což je velký doutník, který je velmi vyhledávaný doutníky.

V průběhu let se Hoyo de Monterrey stalo synonymem kvality, řemesla a tradice a užívali si ho milovníci doutníků po celém světě. Ať už si doutníky Hoyo de Monterrey užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, kterému se žádná jiná značka nevyrovná.

 
549
5501549550
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem