Vážení zákazníci, z technických důvodů bude ve dnech 22.7 a 23.7 uzavřena pobočka na Praze Letňany. Děkujeme za pochopení.

Kubánské doutníky Quintero

Poprvé v doutníkovém průmyslu znělo jméno Quintero v roce 1924, kdy Don Augustin Quintero spolu se svými čtyřmi bratry založil doutník - malý obchod s doutníky a později dílnu na výrobu doutníků. Společnost se tak jmenovala - Quintero y Hermanos.

Mnoho kuřáků logicky předpokládalo, že tabák z oblasti Remedios byl používán doutníky Quintero, protože se nachází v blízkosti továrny. Proto majitelé značky velkými písmeny ve spodní části těla napsali, že doutníky jsou vyrobeny z listů pěstovaných ve Vuelta Abajo, proslulém nejlepším tabákem.

Značka Quintero se stále vyrábí, ale pouze ve strojové verzi. Doutníky této značky cirkulují v několika továrnách na Kubě a jsou kvůli určité nízké ceně žádané. Quintero je bezpochyby mladá, velmi konkurenceschopná a nadějná značka značky Habanos.

Doutník má silnou vůni, štiplavou a hořkou chuť s kořeněnými, živočišnými, zemitými, ořechovými a ovocnými tóny. Vůně obsahuje dřevité, ovocné a zároveň divoké tóny.

 
105
1061105106
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem