Kubánské doutníky Ramon Allones

Ramon Allones je známá značka kubánských doutníků, která byla založena v roce 1837. Značka pochází od svého zakladatele Ramona Allonese, který byl průkopníkem v kubánském doutníkovém průmyslu a je připisován mnoha inovacím ve výrobě doutníků.

Doutníky Ramon Allones jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejlepších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili bohatý a komplexní chuťový profil.

Doutníky Ramon Allones jsou známé pro svou plnou a robustní chuť, která je výsledkem kombinace zemitých, kořenitých a dřevitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného Ramon Allones Specially Selected, což je doutník se středním tělem, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

V průběhu let si Ramon Allones vydobyl pověst jedné z předních světových značek doutníků, která je známá svým závazkem ke kvalitě a tradici. Navzdory výzvám, si Ramon Allones udržel svou pozici lídra v kubánském doutníkovém průmyslu.

 
105
219911052199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem