Kubánské doutníky San Cristobal de La Habana

San Cristobal de la Habana je relativně nová značka doutníků, která byla založena v roce 1999. Značka pochází z hlavního města Kuby a je známá pro svůj bohatý a komplexní chuťový profil.

Doutníky San Cristobal de la Habana jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a chutný zážitek z kouření.

Doutníky San Cristobal de la Habana jsou známé pro svou střední až plnou chuť, která je výsledkem kombinace kořenitých, dřevitých a zemitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného San Cristobal de la Habana El Morro, což je doutník s plným tělem, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

Přestože jde o relativně novou značku, San Cristobal de la Habana si získala věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a inovacím. Značka za své doutníky získala řadu ocenění, včetně prestižního ocenění Cigar of the Year od časopisu Cigar Aficionado v roce 2010.

 
105
219911052199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem