Kubánské doutníky Vegas Robaina

Vegas Robaina je kubánská značka doutníků, která byla založena v roce 1997 a je pojmenována po Donu Alejandrovi Robainovi, slavném pěstiteli tabáku z kubánské oblasti Vuelta Abajo. Značka je známá svými bohatými a komplexními chutěmi a rychle se stala oblíbenou mezi nadšenci doutníků po celém světě.

Doutníky Vegas Robaina jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo, která je známá produkcí jednoho z nejlepších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a chutný zážitek z kouření.

Doutníky Vegas Robaina jsou známé pro svou střední až plnou chuť, která je výsledkem kombinace zemitých, kořenitých a ořechových tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného Vegas Robaina Unicos, což je doutník s plnou chutí, který je velmi vyhledávaný doutníky.

Přestože jde o relativně novou značku, Vegas Robaina si rychle získala věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a chuti. Značka získala za své doutníky řadu ocenění, včetně ceny Cigar of the Year od časopisu Cigar Aficionado v roce 1997.

 
105
219911052199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem