Tequila La Cofradia

La Cofradia je mexická rodinná destilerie, která se specializuje na výrobu tequily. Výroba se zde provádí tradičním způsobem, používají se pouze kvalitní ingredience a postupy, které jsou pečlivě střeženy rodinou García Morales. La Cofradia se pyšní svou historií, která sahá až do roku 1922, kdy byla destilerie založena panem Salvador Garcia. Od té doby se rodina věnuje výrobě kvalitní tequily, která se stala oblíbenou po celém světě.

V portfoliu značky La Cofradia najdeme několik druhů tequily, od klasických bílé a reposado až po premium varianty, jako je například ultra jemná tequila Cofradia Añejo. Každá varianta se vyrábí z 100% modré agáve a podléhá přísným kontrolám kvality. Tequily La Cofradia mají charakteristickou chuť a vůni, kterou lze poznat mezi ostatními značkami.

Značka La Cofradia se snaží být co nejvíce ekologická a udržitelná. Používá solární energii k výrobě tequily a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. Rodina García Morales se také aktivně zapojuje do charitativních projektů a podporuje místní komunity.

 
449
129914491299
Značky
Značka destilátů

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem