Gurkha Prize Fighter Robusto

41 hodnocení
 
Tip
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha PRIZE FIGHTER ROBUSTO

Perfektně vybalancované aroma, jemná chuť s kakaovými tóny a krémový kouř. To vše nabízí toto robusto od Gurkhy za bezkonkurenční cenu v poměru cena / výkon.

SÍLA 3 AROMA 2

Délka:      12,7 cm
Průměr:   2,1 cm
Prstýnek: 52
 
Doba kouření: 45 - 60 min
Dostupnost Skladem
115 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha PRIZE FIGHTER ROBUSTO

Gurkha je nejvíce známá pro své prémiové doutníky, které nepatří zrovna k těm nejlevnějším. U řady Prize Fighter ale udělali vyjímku a rozhodli se vytvořit výborný doutník pro všední kouření, který spojí aroma prémiových doutníků s nízkou cenovkou. A to se jim opravdu povedlo. Právě tento doutník skvěle poslouží jako kvalitní základ pro váš humidor. Chuťově patří mezi ty jemnější, na horním patře ucítíte hlavně kakaové tóny s lehkým aroma kávových zrn.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Robusto  Země: Dominikánská rep.  Značka: Gurkha 

Krycí list: Dominikánská rep.  Vázací list: Ekvádor   Náplň: Dominikánská rep.

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: