Gurkha Seduction Robusto sampler /4

Neohodnoceno
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha SEDUCTION ROBUSTO SaMPLER

Balení obsahuje 4 ks doutníků

Seduction překvapí především svým plnicím tabákem z Kolumbie, který má příjemnou chuť s tóny kakaa, kávy a dřeva. Ke konci se objeví aroma slaných mandlí.

3

Délka:      12,7 cm
Průměr:   2,2 cm
Prstýnek: 55

Doba kouření: 45 - 60 min
Dostupnost Skladem
1 149 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

GUrkha SEDUCTION ROBUSTO SaMPLER /4

Temná papírová krabička ukrývá čtyři precizně ubalená robusta, která díky své kolumbijské náplni připomínají spíše nikaragujské doutníky. Bohatý smetanový kouř má příchuť kakaa, kávových zrn, dřevin a někdo v něm nalézá i kontrast slaných mandlí se sladkým karamelem. Doutník se ze své kategorie poněkud vymyká, a proto rozhodně stojí za zkoušku.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Robusto  Země: Dominikánská rep.  Značka: Gurkha   Krycí list: Ekvádor  Vázací list: Dominikánská rep.  Náplň: Kolumbie

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: