STANISLAW PANZU BLACK LINE

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

E4FA85FE-53C8-4FD9-A6CB-B04115158AC7_4_5005_cSTANISLAW PANZU black

Chuťově se jedná o silnější a plnější doutníky, než jsou ty z klasické řady Stanislaw. Náplň je tvořena tabáky pěstovanými v Dominikánské republice, vázací list je z Piloto Cubano (tabák pěstovaný v Dominikánské republice z kubánských semen), tmavý krycí list pochází z Brazílie.

4

Délka:      12 cm
Průměr:   2 cm
Prstýnek: 50
 
Doba kouření: 50 - 75 min
125 Kč
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Stanislaw
Zvolte variantu
STANISLAW PANZU 1 ks Skladem 125 Kč
   
 

STANISLAW PANZU black line

Tvar doutníku umocňuje intenzitu vůně a chuti během celého kouření. Chuťově se jedná o silnější a plnější doutníky, než jsou ty z klasické řady Stanislaw. Náplň je tvořena tabáky pěstovanými v Dominikánské republice, vázací list je z Piloto Cubano (tabák pěstovaný v Dominikánské republice z kubánských semen), tmavý krycí list pochází z Brazílie.

Značka Stanislaw:

Josef Stanislaw, český podnikatel, stojí za značkou Stanislaw, která se specializuje na výrobu doutníků. Svou vášeň pro dýmky začal projevovat již v mládí a postupně si v oboru vytvořil kontakty, včetně členů Mezinárodní akademie dýmek. Tyto kontakty mu pomohly při založení vlastního podniku, Mostexu, který se zabýval importem a exportem tabáku a všeho souvisejícího. Po vstupu Česka do EU se rozhodl rozvázat spolupráci s British American Tobacco a zaměřit se na výrobu svých vlastních doutníků, pojmenovaných po svém dědečkovi, kterým byl ředitel sklárny a nadšený pilot dvouplošníku. Logo značky Stanislaw také odkazuje na tento příběh. Značka se stala velmi populární na Východě, kde se ročně prodává více než 100 tisíc kusů. Díky svým kontaktům v oboru se seznámil s Oscarem Naushem, ředitelem továrny na výrobu doutníků v Dominikánské republice, s nímž společně vlastní továrnu s 20 zaměstnanci. Každý z nich vyrábí své doutníky pod vlastní značkou - Naushovy doutníky Capadura míří na Západ a Stanislavovy na Východ.

Formát: Panzu  Země: Dominikánská rep.   Značka: Stanislaw

Krycí list: Brazílie  Vázací list: Dominikánská republika  Náplň: Dominikánská republika

Značka doutníků Stanislaw

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: