Ashton Guilty Pleasure

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Ashton Cigars - Buy Premium Cigars Online From 2 Guys CigarsAshton Guilty Pleasure

Ashton Guilty Pleasure - Neodolatelná směs pro milovníky dýmkových radostí. Tato kompozice nabízí výjimečnou kombinaci tabáků, která potěší vaše smysly a přináší zážitek, který si můžete užít bez výčitek.

439 Kč
Kategorie Dýmkový tabák,Dýmkové tabáky Kohlhase
Zvolte variantu
50g Skladem 439 Kč
   
 

Ashton Guilty Pleasure

Ashton Guilty Pleasure - Nenechte si ujít příležitost užít si tabákový zážitek, který se stane vaší tajnou radostí. Tato směs je vytvořena s cílem propojit různorodé tabákové druhy do harmonické kompozice, která se bude projevovat na všech úrovních vašeho smyslového vnímání.

Guilty Pleasure je pro ty, kdo si rádi dopřávají chvíle odpočinku s dýmkou v ruce. Každý tah odhaluje hluboké a bohaté chutě, které se střídají a tvoří neodolatelný a smyslný prožitek. Směs je stvořena s láskou a péčí, aby se stala vaší neodolatelnou potěchou. S Ashton Guilty Pleasure si můžete dovolit užít si každou chvíli s radostí, která vás zahřeje stejně jako dým z vaší dýmky.

Značka Ashton:

Ashton zpřítomňuje ve světě dýmkových tabáků výjimečnou kvalitu a mistrovskou preciznost. Zakládáme se na základech tradice a pečlivě vybíráme prvotřídní suroviny, abychom vytvořili tabákové směsi, jež okouzlí jak začátečníky, tak zkušené dýmkové nadšence. Každá kompozice je sestavena s ohledem na ladnost chutí, markantní charakter a nezaměnitelný zážitek. Ashton symbolizuje exkluzivitu, kde dýmkový tabák přechází v umělecké dílo, ať již si ho vychutnáváte osamoceni či v přítomnosti přátel. Skrze Ashton nově objevíte dýmkový svět skrze zcela nový zorný úhel.

 

Prohlédněte si i další tabáky do dýmky.

Podobné produkty

Značka tabáků Kohlhase

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: