Da Vinci

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Da Vinci

Tabák Da Vinci - Více než jen kuřební zážitek. Tato směs je inspirována mistrovstvím Leonarda da Vinciho a nabízí komplexní harmonii chutí a vůní, která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky dýmkového umění.

359 Kč
Kategorie Dýmkový tabák,Dýmkové tabáky Dan Tobacco
Zvolte variantu
50g Skladem 359 Kč
   
 

Da Vinci

Tabák Da Vinci - Umělecké Dýmkové Kouzlo. Každý tah z dýmky s tabákem Da Vinci je jako hmatatelný výstřižek z uměleckého díla. Tato směs, pojmenovaná po slavném renesančním umělci Leonardu da Vinci, je vytvořena s cílem přinést do kuřáckého rituálu víc než jen pouhý zážitek. Kombinuje tabáky různých původů a druhů, aby se dosáhlo skvělé rovnováhy chutí a vůní.

Tabák Da Vinci je pro ty, kdo chtějí vnímat každý tah jako projev umění. Každá směs je tvořena s pečlivostí a péčí, aby se dosáhla komplexního a bohatého zážitku. Při každém potahu se propojují tóny, jako když se na plátně prolínají barvy. Tabák Da Vinci je svědectvím o tom, že dýmkové kouření může být autentickým uměleckým zážitkem, který těší smysly a inspiruje mysl.

Značka Dan Tobacco:

Značka Dan Tobacco přináší do světa tabákových produktů dlouholetou tradici a vášeň pro kvalitu. S pečlivým výběrem surovin a mistrovským zpracováním vytváříme tabáky, které se stávají jedinečnými zážitky pro milovníky dýmkového kouření. Každá směs je vytvořena s ohledem na harmonii chutí, vůní a konzistence, čímž se otevírají nové dimenze pro každý tah z dýmky. Dan Tobacco je nejen o tabákových výrobcích, ale o cestě objevování nových požitků v každém potahu. S námi se dýmkové kouření stává uměním, které se promítá do každého detailu a zanechává nezapomenutelné vzpomínky.

 

Prohlédněte si i další tabáky do dýmky.

Podobné produkty

Značka tabáků Dan Tobacco

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
MM Avatar autora 11.10.2023 22:51
Lahoda! šmakuláda!