Plan B by Oscar Corojo Toro

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Oscar ValladaresPLAN B BY OSCAR COrojo TORO

Doutník je středně silný s tabákovou chutí s tóny dřeva, koření a pepře. Použitý tabák z Nikaragui v náplni dodává doutníku příjemnou vyzrálost. Zkrátka skvělý doutník za velmi příjemnou cenu.

SÍLA 3 AROMA 4

Délka:      15,24 cm
Průměr:   2,06 cm
Prstýnek: 52

 
Doba kouření: 60 - 90 minut
Dostupnost Skladem
99 Kč    
Kategorie Honduraské doutníky,Honduraské doutníky Oscar
 

PLAN B BY OSCAR VALLADARES COrojo TORO

Oscar Valladares v průběhu let vytvořil vynikající směs, která zatočila hlavu kuřáků doutníků kvalitou, cenou a chutí. Doutníky Oscar Valladares Plan B jsou cenově dostupné, když hledáte doutník s výbornou chutí, který bude příjemný i pro Vaši peněženku. Krátký plnicí doutník Plan B využívá zbývající tabáky z prémiových řad společnosti.

Značka Oscar Valladares:

Oscar Valladeres Tobacco & Co. je významnou značkou doutníků s bohatou historií, kterou v roce 2012 založil Oscar Valladeres v městě Danlí, Honduras, společně se svým bratrem Hectorem a přítelem Bayronem Duartem. S dlouhou kariérou v tabákovém průmyslu, kdy pracoval pro uznávané značky jako Rocky Patel, a bohatými zkušenostmi Bayrona s General Cigar a Oliva, vstoupili do světa výroby doutníků s vášní a oddaností k vysoké kvalitě.

Značka se od počátku zaměřila na výrobu prémiových ručně vyrobených doutníků a stále pečlivě zachovává svou vášeň a oddanost k vynikající kvalitě. Brzy si získala uznání díky inovativnímu přístupu k balení doutníků "Leaf by Oscar", které jsou obaleny v sušených tabákových listech, odkazujících na starobylé mayské tradice.

Oscar Valladeres se rychle stal významným hráčem na doutníkovém trhu a díky svému pečlivému zachovávání kvality a charakteru svých doutníků si získává stále větší oblibu mezi nadšenci po celém světě. Značka Oscar Valladeres Tobacco & Co. ztělesňuje prestiž, tradici a vynikající řemeslné dovednosti, čímž jí vydobyla pevné místo mezi nejuznávanějšími producenty doutníků na trhu.

Formát: Toro   Země: Honduras   Značka: Oscar Valladares   Krycí list: Honduras   Vázací list: Honduras   Náplň: Nikaragua / Honduras

Podobné produkty

Značka doutníků Oscar Valladares

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: