Davidoff Dominican Primeros - 6ks

27 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Davidoff Cigars | Cigar Maker | Zino Davidoff DAVIDOFF dominican PRIMEROS

Davidoff Primeros Dominican je středně tlustá malá panetela, což je ideální velikost, když chcete dlouhý a chutný kouř, ale nemáte moc času. Jedná se o malý doutník se sladkými a dřevitými tóny.

6 kusů doutníčků

2

Délka:      10,4 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 34
 
Doba kouření: 20 - 35 minut
Dostupnost Skladem
860 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF DOMINICAN PRIMEROS

Davidoff Dominican Primeros jsou doutníky spíše slabší síly, která jsou vyráběny v Dominikánské republice. Primeros od Davidoff Dominican jsou ručně vyráběné malé panetely s krátkou náplní dominikánských tabáků, pojivem San Vicente a obalem z Connecticutu.

Značka Davidoff:

Po druhé světové válce se zakladatel značky Zino Davidoff rozhodl získat licenci na výrobu vlastní řady doutníků. V roce 1967 se na něj obrátil kubánský státní tabákový monopol Cubatabaco s nabídkou na vytvoření řady doutníků pod jménem „Davidoff“. Tyto doutníky se vyráběly v nové továrně El Laguito v Havaně, která byla založena pro balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, Cohiby. V roce 1970 společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku získala práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 se Zino rozhodl ukončit vztah s Kubou a přesunout veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Hlavním důvodem byla ztráta kontroly nad kvalitou. Dnes je značka Davidoff známou doutníkovou říší.

Formát: Panetela  Země: Dominikánská rep. Značka: Davidoff  Krycí list: Dominikánská rep. Vázací list: Mexico Náplň: Dominikánská rep.

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: