Davidoff Dominican Primeros - 6ks

21 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF dominican PRIMEROS

Davidoff Primeros Dominican je středně tlustá malá panetela, což je ideální velikost, když chcete dlouhý a chutný kouř, ale nemáte moc času. Jedná se o malý doutník se sladkými a dřevitými tóny.

6 kusů doutníčků

2

Délka:      10,4 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 34
 
Doba kouření: 20 - 35 minut
Dostupnost Skladem
860 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF DOMINICAN PRIMEROS

Davidoff Dominican Primeros jsou doutníky spíše slabší síly, která jsou vyráběny v Dominikánské republice. Primeros od Davidoff Dominican jsou ručně vyráběné malé panetely s krátkou náplní dominikánských tabáků, pojivem San Vicente a obalem z Connecticutu.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Panetela  Země: Dominikánská rep. Značka: Davidoff  Krycí list: Dominikánská rep. Vázací list: Mexico Náplň: Dominikánská rep.

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: