Kubánské doutníky Cuaba

Kubánské doutníky Cuaba je poměrně neobvyklým představitelem ostrova svobody, který se vyznačuje vynikající chutí a zvláštním tvarem. Všechny doutníky této značky mají pouze jeden tvar - Doble Figurado (obzvlášť populární na konci 19. století), tj. Havana směřující přebalená z obou stran.

Doutníky Double Figurado jsou namířeny nejen z jedné strany, ale také z druhého konce, připomínajíc tím tvar lodi. Toto řešení značně usnadňuje zapálení i od obyčejné zápalky či zapalovače, ale činí chuť doutníku ještě méně rovnoměrnou, protože v různých fázích kouření má doutník jiný průměr.

Slovo cuaba v jazyce indiánů Taino, prvních osadníků Kuby, znamená keř, který díky svému vynikajícímu zapalování používali k zapálení doutníků pro náboženské obřady.

Cuaba je jednou z nejmladších značek doutníků - poprvé byla představena v roce 1996 v Londýně. Doutníky Cuaba mají jedinečnou chuť a tmavý obal. Nejčastěji se prodávají v krabicích zešpanělského cedru po 25 kusech (10 pro velké formáty) nebo v krabičkách po 5 kusech.

 
175
2691175269
Značky
 
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.