Kubánské doutníky Cuaba

Cuaba je relativně nová značka doutníků, založená v roce 1996 v Havaně na Kubě. Navzdory svému mládí si značka rychle získala reputaci díky výrobě jedněch z nejlepších a nejunikátnějších doutníků na světě.

Doutníky Cuaba jsou pojmenovány po typu starověké obřadní nádoby Taino a značka čerpá inspiraci z bohaté historie a kultury Kuby. Doutníky vyrábí zkušení řemeslníci s použitím pouze toho nejlepšího tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě.

Jedním z charakteristických rysů doutníků Cuaba je jejich jedinečný tvar, který je navržen tak, aby připomínal rituální misky Taino, které inspirovaly jméno značky. Doutníky jsou také pozoruhodné svými komplexními a jemnými chutěmi, které jsou výsledkem pečlivého smíchání různých druhů tabákových listů pro vytvoření harmonické rovnováhy chutí.

Cuaba nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně Exclusivos, což je doutník robustní velikosti, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků. Značka je také známá výrobou limitovaných edicí doutníků, které jsou sběrateli velmi ceněné.

Navzdory tomu, že se jedná o relativně novou značku, si Cuaba rychle získala věrné přívržence mezi milovníky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě, inovacím a tradici. Ať už si doutníky Cuaba užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízejí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, který jistě potěší i ty nejnáročnější jazýčky.

 
85
21991852199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem