Casa de Garcia - Robusto

95 hodnocení
 
 

Casa de Garcia Zigarren online bestellenCASA DE GARCIA robusto

Mírný kouř s plnou chutí, tak by se dal charakterizovat doutník Casa de Garcia. Krycí list z Connecticutu dodává doutníku příjemně jemnou krémovou chuť. Doutník je cenově dostupný, díky tomu se hodí na jakoukoliv příležitost.

3

Délka:      12,1 cm
Průměr:   2 cm
Prstýnek: 50
 
Doba kouření: 45 - 70 minut
Dostupnost Skladem
65 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Casa de Garcia
 

CASA DE GARCIA robusto

Doutníky Casa de Garcia jsou známe svou příznivou cenou ale také jemnou a příjemnou chutí. Chutný kouř, který se snadno zavádí a je ideální pro každou příležitost. Díky své jemné chuti a přijatelné ceně je vhodný pro začínající kuřáky nebo například pro kamarády, kteří by rádi ochutnali doutník poprvé. Ať už zvolíte jakýkoliv formát doutníku, Casa de Garcia nezklame.

Značka Casa de Garcia:

Casa de Garcia je cenově dostupná značka doutníků, která pochází od výrobce Altadis USA, stejně jako další oblíbené značky, jako je Romeo Y Julieta, H. Upmann, Montecristo a mnoho dalších z Dominikánské republiky. Doutníky Casa de Garcia jsou vyráběny v Dominikánské republice ze směsi honduraského a dominikánského tabáku s dlouhým plněním, hladkého pojiva z Connecticutu a mají světle hnědý obal. Výsledkem jsou konzistentní doutníky, které jsou hladké, jemné a chutné od začátku do konce, a to za velmi přijatelnou cenu.

Formát: Robusto   Země: Dominikánská republika  Značka: Casa de Garcia  

Krycí list: Dominikánská republika  Vázací list: Dominikánská republika  Náplň: Dominikánská republika  / Honduras

Značka doutníků Casa de Garcia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: