Kubánské doutníky Vegueros

Vegueros je kubánská značka doutníků, která byla založena v roce 1996 a je pojmenována po pěstitelích tabáku z oblasti Pinar del Río na Kubě. Značka je známá pro své zemité, středně plné chutě a dostupnou cenu.

Doutníky Vegueros jsou vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a chutný zážitek z kouření.

Doutníky Vegueros jsou známé svou zemitou, dřevitou a kořenitou chutí, která je výsledkem kombinace tabáku z různých částí rostliny. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného Vegueros Tapados, což je střední až plný doutník, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

Navzdory tomu, že se jedná o relativně dostupnou značku, si Vegueros získal věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a chuti. Značka získala za své doutníky řadu ocenění, včetně ceny Cigar of the Year od časopisu Cigar Aficionado v roce 2016.

 
179
2251179225
Značky
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem