🎁 Všechna dárková balení doutníků nyní se slevou 7%. Použijte kód ➡️ darek7. ⏰ Akce platí pouze do neděle 2.června!

Kubánské doutníky Guantanamera

Guantanamera je relativně nová značka kubánských doutníků, která byla vytvořena v roce 2002. Značka je pojmenována po populární písni, kterou napsal kubánský skladatel Joseito Fernandez.

Na rozdíl od jiných kubánských značek doutníků jsou doutníky Guantanamera vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Arriba na Kubě, která je známá produkcí jemnějšího a hladšího tabáku než oblast Vuelta Abajo. V důsledku toho jsou doutníky Guantanamera obecně považovány za přístupnější a dostupnější než jiné značky kubánských doutníků.

Guantanamera nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně Cristales, což je malý a cenově dostupný doutník, který je oblíbený mezi začátečníky a příležitostnými kuřáky. Značka také nabízí prémiovější doutníky, jako je Decimos, což je doutník robustní velikosti, který je známý pro svůj hladký a vyvážený chuťový profil.

Navzdory tomu, že se jedná o relativně novou značku, Guantanamera si rychle získala věrné přívržence mezi nadšenci doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a cenové dostupnosti. Ať už si doutníky Guantanamera užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízí jedinečný a příjemný zážitek z kouření, který jistě potěší nové i zkušené kuřáky doutníků.

 
119
165011191650
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem