Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua

Zatímco pěstování tabáku v Nikaragui začalo v roce 1964, první značkou vyráběnou v zemi byla Joya de Nicaragua, založená v roce 1968.

Doutníky Joya De Nicaragua se vyrábějí v továrně Tabacos Puros De Nicaragua S.A. a jsou nejstarší doutníkovou značkou z Nikaraguy. Továrna byla založena v Nikaragui koncem 60. let. Tato značka je známá svými doutníky, které jsou vyráběny z tabáku pěstovaného výhradně v Nikaragui, v údolích Esteli a Japala, kde jsou klimatické podmínky ideální pro výrobu prvotřídního tabáku. Značka doutníků Joya De Nicaragua podle odborníků na doutníky patří do skupiny předních výrobců značek doutníků.

V roce 2002 byla na trh uvedena nová řada pod názvem Antano, která si připomíná 32letý úspěch značky Joya De Nicaragua. Zahrnuje dvě řady: Antano 1970 a Antano 1970 Gran Reserva.

Doutníky jsou baleny v tmavě hnědých cedrových krabicích, lakovaných. Jedná se o doutník pro skutečné kuřáky, kteří preferují silné doutníky s plnou chutí. Nepřekonatelná chuť doutníků a pevná role (v kubánském stylu) nenechá lhostejného žádného milovníka doutníků. Doutník má také velmi příjemnou vůni pro ostatní.

Dnes jsou již k dispozici po kusech, nebo v balení po 25ti, v prodeji na našem eshopu, SvětDoutníků.com

 
99
12751991275
Značky
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem