Joya de Nicaragua Antaňo 1970 Sampler /4

20 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Flor de Nicaragua Robusto Colorado Habanos Puros Cigarros joya de nicaragua antaňo 1970 sampler

Balení obsahuje 4 ks doutníků

Jedná se o dárkový sampler od značky JDN z edice 1970 Antaňo a obsahuje 4 ks doutníků v různých formátech. Edice 1970 Antaňo je kořeněná a díky své nespoutané síle a vůni je vhodná pro opravdové milovníky doutníků a ty nejzkušenější znalce.

SÍLA 5 AROMA 4

Dostupnost Skladem
1 099 Kč    
Kategorie Nikaragujské doutníky,Nikaragujské doutníky Joya de Nicaragua
 

joya de nicaragua 1970 antaňo sampler /4

Dárkový sampler z edice Antaňo - což znamená ve španělštině “minulý rok” skvěle vystihuje duši této edice od uznávané značky Joya de Nicaragua.  Tato edice byla vytvořena jako pocta zachycení síly a podstaty doutníku, která dělá z této legendární značky nejvíce vyhledávanou značku na trhu USA v období následujícím po kubánském embargu v 70 letech. Rozhodně doporučuje tento sampler vyzkoušet a užít si tak naplno intenzivní chuť Nikaragujských tabáků.

Značka Joya de Nicaragua:

Společnost Joya de Nicaragua (JDN) byla založena v roce 1968 a stala se tak prvním výrobcem prémiových ručně vyráběných doutníků v Nikaragui. Její továrna se nachází ve městě Estelí, které je známé jako hlavní město tabáku. Fábrica de Tabacos Joya de Nicaragua, SA je plně nikaragujskou společností, která vyrábí a prodává mezinárodně uznávané značky doutníků. JDN klade důraz na kvalitu a ruční zpracování svých doutníků, ale i podznaček. Navíc propůjčuje svou továrnu i jiným značkám, které nepatří do této společnosti, ale i tam je kladen velký důraz na kvalitu zpracování doutníků.

Joya de Nicaragua o sobě s hrdostí říká, že jejich doutníky jsou nejvíce Nikaragujské ze všech.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Joya de Nicaragua   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Joya de Nicaragua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: