Nikaragujské doutníky Rocky Patel

Rocky Patel je značka doutníků, která se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců doutníků v posledních letech. Založena byla v roce 1996 v Indii, ale v současné době má své sídlo v Nikaragui.

Rocky Patel se zaměřuje na výrobu doutníků s bohatými a plnými chutěmi, které jsou vyrobeny z tabáku z nejlepších oblastí světa, jako je Honduras, Nikaragua a Dominikánská republika. Díky této kombinaci kvalitních surovin se dokázala stát jednou z nejoblíbenějších značek pro milovníky doutníků po celém světě.

Jedním z nejoblíbenějších doutníků od Rocky Patela je Rocky Patel Vintage 1990, což je doutník s bohatou a jemnou chutí, vyrobený z tabáku z roku 1990. Dalším oblíbeným doutníkem je Rocky Patel Sun Grown, který nabízí bohatou a plnou chuť a byl oceněn mnoha prestižními cenami.

Rocky Patel se řadí mezi nejvýznamnější značky doutníků na trhu a její produkty jsou oblíbené mezi milovníky doutníků na celém světě. Pokud hledáte kvalitní doutník s bohatou chutí, Rocky Patel je rozhodně značkou, na kterou byste neměli zapomenout.

 
99
699199699
Značky
 
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem