Rum Diplomatico

Diplomático je legendární značka rumu pocházející z Venezuely. Její rumy jsou známé pro svou bohatou a komplexní chuťovou paletu a jsou často označovány jako jedny z nejlepších rumů na světě. Značka má dlouhou a bohatou historii. Vznikla již na konci 18. století, kdy ji založil Don Juancho Nieto Meléndez.

Svět doutníků doporučuje Diplomatico Mantuano.

Číst dále
 
 

Rumy značky Diplomático jsou vyráběny z nejkvalitnějšího cukrového třtinového sirupu, který je destilován v moderních destilačních zařízeních. Poté rum zraje v sudech z amerického bílého dubu, což mu dodává charakteristickou chuť a vůni. V poslední fázi je rum smíchán tak, aby vznikl dokonalý blend, který splňuje všechny požadavky značky Diplomático.

Top rumy značky Diplomático

Značka Diplomático nabízí širokou škálu rumů, od mladých až po ty nejstarší a nejexkluzivnější. Mezi nejznámější patří:

➡️ Top rum do 700 Kč: Diplomatico Mantuano 8 Aňos - Vynikající rum s komplexním a vyváženým chuťovým profilem, který se vyznačuje tóny sušeného ovoce, dřeva a vanilky. Jedná se o mimořádnou směs lehkých a těžkých rumů starých až 8 let, které zrály v sudech po bourbonu a whisky. Skvěle se hodí do koktejlů, ale osloví i ty, kteří upřednostňují pití čistého rumu.

➡️ Top rum do 1 000 Kč: Diplomático Reserva Exclusiva 12 Aňos - Výborný rum s aromatickým buketem obsahující tóny karamelu, pečených banánů, sušeného zázvoru, vanilky, kokosu a pomerančové kůry. Jeho sladká chuť nabízí kombinaci medu, zázvoru, skořice, pomeranče, čokolády a dubového dřeva. V nabídce máme také verzi v dárkovém balení.

➡️ Luxusní rum nad 5 000 Kč: Diplomático Ambassador - Perfektně vyvážené aroma obsahující nádech portského vína, dřeva, sušeného ovoce a čokolády. Chuť je velmi komplexní a jsou v ní cítit rozinky, muškátový oříšek a vypálené dřevo.

Každý z těchto rumů má jedinečnou chuť a vůni, která je dána složitým procesem výroby a zrání. Se značkou Diplomático nemůžete šlápnout vedle, dokonalý zážitek je zaručený.

 
679
529916795299
Značky
 
 
 
 
 
Značka destilátů

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem