A.H. Riise Non Plus Ultra Very Rare 0,7 l

5 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

A.H. Riise XO Reserve 0.70L GB - Bottles.skA.H. RIISE non plus ultra very rare

A.H. Riise Non Plus Ultra je nejkvalitnějším a nejexkluzivnějším rumem lékárníka Riise s průměrnou dobou zrání 30 let. Non Plus Ultra odkazuje na antický nápis a znamená, že nic dál již neexistuje, v tomto případě, že lepší už nenajdete. Chuť je velmi bohatá, dlouhá s ovocnou příchutí s nádechem cedru, vanilky, karamelu, višní a hořkého pomeranče.

  • Výrobce:                      A.H.Riise
  • Země:                          Svatý Tomáš
  • Obsah alkoholu:         42%
  • Barva:                         Tmavě mahagonová
  • Zrání / typ sudu:        Americký dub
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
2 399 Kč    
Kategorie Rum,Rum A.H. Riise
 

A.H.RIISE non plus ultra very rare 0,7 l

Původně jako koníček míchané reservy člena dánské lékárnické rodiny z ostrova Svatého Tomáše se pro své plné a delikátní chutě s velmi jemným sladkým zakončením staly oblíbencem konzumentů bez rozdílu věků a pohlaví. A tak se stalo, že ve dnešním světě drsné konkurence a převisu nabídky tento šikovný a trochu svérázný člověk řídící rodinnou firmu nestačí uspokojovat rostoucí zájem a poptávku.
A.H. Riise Non Plus Ultra je ultimátní edice toho nejlepšího, co může lékarník Riise v téhle chvíli nabídnout. Nejlepší reservy zrající průměrně 30 let metodou Solera ve vybraných sudech. Krásné balení, tmavá mahagonová barva a hra lahodných aromat čerstvé melasy, pomerančů a dalšího exotického ovoce. Jeho chuť je silná a velmi bohatá s nádechem pomeranče, přírodního cukru a tabáku, v závěru zakončena lehce kořeněnými ale přesto smetanovým a sladkým chuťovým ocasem. Plný a delikátní rum pro vzácné chvíle a osobnosti.

Značka A.H.Riise :

Společnost je pojmenována po Albertu Heinrichu Riise, který založil výrobu rumu na Saint Thomas v Dánské Západní Indii, kde byl jmenován lékárníkem v roce 1839. Současná společnost byla založena jako United Spirits Brands, když A.H. Riise Rum, Tranquebar Gin, Londýn Dock Rum a Kronborg Akvavit byly sloučeny do jedné společnosti v roce 2016. Společnost přijala jméno A.H. Riise Spirits po své nejznámější značce v roce 2018.

Podobné produkty

Značka destilátů A.H. Riise
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TL Avatar autora 2.1.2022 09:57
Naozaj píjemná nasladlá chuť . Lahodný na jazyku , v ústach zanecháva ešte dlho príjemnú chuť . Príjemne prekvapený . Vôbec neregistrujete silu alkoholu . Ten prichádza trochu neskôr . Odporúčam kto chce zažiť prekvapenie . Pre mňa lepší ako raz tak drahý Diplomatico .
Odpovědět