Don Papa Baroko Tuba 0,7 l

5 hodnocení
 
 

Don Papa | Trinklusiv DON PAPA BAROKO tuba 0,7 L

Don Papa Baroko se vyrábí z melasy na filipínském ostrově Negros, kde se pěstuje jedna z nejsladších cukrových třtin na světě. Na úpatí pohoří Mount Kanlaon poté zraje tři až pět let v sudech po bourbonu. Ve výsledném blendu se projevuje originální charakter značky Don Papa, který je výrazný, bohatý a plný života.

  • Výrobce:                     Don Papa
  • Země:                          Filipíny
  • Obsah alkoholu:         40%
  • Barva:                         Tmavě jantarová
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
1 099 Kč    
Kategorie Rum,Rum Don Papa
 

DON PAPA BAROKO tuba 0,7 L 40 %

Don Papa Baroko. Baroko ve staré filipínské tagalštině znamená nadšení a chuť k životu. A je to jedna z vlastností, kterou zhmotňuje i stejnojmenná edice značky Don Papa. Don Papa je inspirován revolucionářem Dionisem Magbuelasem, známým rovněž pod přezdívkou Don Papa, který vedl boj proti španělské nadvládě na Filipínách, a jeho oddaností a nadšením.

Značka Don Papa:

Příběh značky Don Papa se začal psát v roce 2011. Tehdy se Stephen Carroll vrátil z cesty do města Bacolod na severozápadním pobřeží filipínského ostrova Negros, známého jako „Sugarlandia“. Ačkoli se rum na Filipínách vyráběl, nikdy ne na Negrosu. Ale to se mělo změnit, protože Carroll měl plán. Jeho společnost Bleeding Heart Rum Company (BHRC) představila svůj první rum v roce 2012. V témže roce se značka dostala na londýnský Rum Fest a s ním i do Evropy. O 8 let později se značka Don Papa těší velké mezinárodní oblibě. 

Podobné produkty

Značka destilátů Don Papa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: