Ron Perla Norte 7yo 0,7 l

Neohodnoceno
 
 

Perla del Norte Rum | Label Design on Behanceron perla norte 7 yo

Značka Perla del Norte vznikla na severním pobřeží Kuby, ve stejnojmenném centru města. Ron de Cuba (Havana Club, Kuba) je výrobcem těchto severských perel.Tento rum zrající ve starých sudech je výsledkem chytré kombinace rumů různého stáří.

  • Výrobce:                     Ron Perla
  • Země:                          Kuba
  • Obsah alkoholu:         40 %
  • Barva:                         Tmavě zlatá
  • Doba zrání:                 7 let
  • Objem:                        0,7 l
Dostupnost Skladem
399 Kč    
Kategorie Rum
 

ron perla norte 7 yo 0,7 l

Slibný Ron Perla del Norte Anejo Rum je nejtmavším a nejstarším rumem v rámci tria. Směl se skladovat v dubových sudech o něco delších než zlatý Oro Rum, ten je zase starší než bílý Blanco Rum, který se stáčel do lahví po destilaci z melasy, aniž by byl uložen v sudu. Všechny tři kubánské rumy mají společné to, že představují kvalitu a autentický, typicky kubánský požitek. Španělský výraz perla del norte lze přeložit jako perla severu a svědčí o tom, že se jedná o tajný poklad.

Značka Ron Perla:

Značka Perla del Norte vznikla na severním pobřeží Kuby, ve stejnojmenném centru města. Ron de Cuba (Havana Club, Kuba) je výrobcem těchto severských perel. Co se chuti a vůně týče, rum Ron Perla del Norte Anejo z Kuby je přesvědčivý napříč všemi. Ovocné a sladké tóny dominují a jdou ruku v ruce s tóny dubu a koření. Těžký ani lehký melasový rum od známé velké společnosti Cuba Ron SA Corporation je komplexní, ale ne příliš sofistikovaný. Pokud chcete, můžete použít rum Ron Perla del Norte Anejo k míchání koktejlů a long drinků. Je možné si ho užít i úhledně nebo na skalách a dát mu možnost nerušeně se rozvíjet. Je to kouzelník.

Podobné produkty

Značka destilátů ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: