Horacio Le Coffret Sampler /4

7 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Horacio Distribution - Cuban cigars, nicaraguan cigars in Switzerlandhoracio le coffret sampler

 4 kusy doutníků v balení

Horacio Le Coffret Sampler má pro vás připraveny čtyři vynikající doutníky od nikaragujské prémiové značky Horacio. Požitek z kouření je doprovázený spoustou krémového kouře, který se vyznačuje vícevrstvými a komplexními aromatickými procesy.

4

Dostupnost Skladem
1 299 Kč    
Kategorie Dárkové Sety
 

Horacio le coffret sampler

Horacio Le Coffret Sampler má pro vás připraveny čtyři vynikající dlouhé výplně od nikaragujské prémiové značky. Středně silné doutníky ve formátu Gordo nebo Gordito mají velikost prstýnku 55 až 66 a zajišťují požitek z kouření doprovázený spoustou krémového kouře, který se vyznačuje vícevrstvými a komplexními aromatickými procesy. Jejich dlouho zrající tabáky pocházejí z nejlepších pěstitelských oblastí v Ekvádoru, Nikaragui a Kostarice. Jedná se výhradně o limitované malé edice, takže samotná nabídka sampleru podléhá přísným omezením.

Značka Horacio:

Horacio (aka Don Horacio del Monte) je butiková společnost vytvořená dvěma Francouzi z Kostariky (Fabian Gil a Christophe Leroy). Jejich rozmanitý katalog začal prémiovými doutníky z Kostariky a od té doby se rozšířil o nikaragujskou prémiovou řadu od THECA.

Formát: Mix   Země: Nikaragua    Značka: Horacio   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua    Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: